Güvenli veri yedekleme hizmeti Acronis

ACRONIS YEDEKLEME İLE DİNAMİK VE ENTEGRE ÇALIŞMA

FLEXAPP360 MÜŞTERİLERİNE VERİ KORUMA AMACIYLA SUNDUĞUMUZ ACRONIS; KAPSAMLI, BASİT VE UYGUN MALİYETLİ, YEREL BİR BULUT YEDEKLEME / KURTARMA HİZMETİDİR.

Esnek ve Etkili

Kullanımı son derece basit olan Acronis, yedekleme ve ileri yedekleme hizmetlerini güçlü bir yedekleme çözümü hâlinde sunar. Herhangi bir işletim sisteminde Acronis yedekleme ürünü sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde bulut yedekleme işlemi yapılabilir. Windows, Linux, macOS X ve macOS işletim sistemleri tarafından desteklenmektedir.

Veri yedekleme hizmeti Acronis logo

Veri yedekleme çözümü: Acronis
Flexapp360

Acronis Yedekleme Hizmeti

  • • 100 GB Yedekleme Alanı
  • • Yedekleme Hizmetinizi Yapılandırın
Aylık 26TL Satın Al
Acronis veri yedekleme hizmeti

Kontrolü Ele Alma Zamanı

Acronis bulut yedekleme ile kesintisiz bir şekilde hem yerel hem de güvenli off-site yedeklerini kolay adımlarla sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede aldığınız yedeklerini, tamamına istediğiniz anda kolay bir şekilde geri dönebilirsiniz.

Acronis Bulut Yedekleme ile İşiniz Güvende

İş kesintilerinin önlenmesine olanak sağlayan bulut yedekleme ve veri kurtarma hizmetlerimiz düşük maliyetlerle olağanüstü sonuçlar doğurur. Yüksek maliyetli iş kesintilerini engelleme amacı ile tercih edebileceğiniz bulut yedekleme ve veri kurtarma hizmetlerimiz Acronis bulut yedekleme adı altında toplanıyor.

Uygun maliyetli, ölçeklendirilebilir ve güvenli olan hizmetlerimiz ve veri koruma çözümlerimiz sayesinde şirket içinde bulunan tüm verilerin doğru bir şekilde saklanmasına olarak sağlıyoruz. Yanlışlıkla silinen verilerin de kurtarılmasına yardımcı olan Flexapp360, bozulan verilerin düzenli bir şekilde kurtarılmasına yardımcı oluyor.

Yüksek performanslı yedekleme hizmeti
En iyi veri yedekleme hizmeti

Acronis Bulut Yedekleme ile Şirket İçi Varlıklarınızı Koruyun

Daha düşük maliyet ve daha az karmaşa ile Acronis bulut yedekleme ve veri kurtarma hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. İşletmenizin ihtiyaçlarına göre ölçeklendirdiğimiz bulut depolama ve veri kurtarma hizmetlerimiz sayesinde Acronis bulut yedeklemelerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Kurumsal işlerinizi korumaya yardımcı olan Flexapp360, iş yükünüzü azaltacak dijital çözümleri tek noktadan sunar. Acronis bulut yedekleme ve veri kurtarma hizmetlerimizden faydalandığınızda yıllık bazda önemli ölçüde yatırım getirisi elde edebilirsiniz. Hızlı veri kurtarma süresi sayesinde iş akışınızın bozulmadan sürdürülmesine olanak tanıyan Flexapp360 şirket içindeki verileri ve uygulamaları bulut ortamına yedeklemenize olanak tanır.

Acronis Bulut Yedeklemede Düşük Maliyet ile Yüksek Performans

Şirket içindeki veri varlıklarınızı ideal bir şekilde korumanıza olanak sağlayan ekibimiz, uygun maliyetli çözümlerde işlemleri basit bir şekilde tamamlamanıza olanak tanır. Olağanüstü durum kurtarma problemlerinde de yanınızda olan ekibimiz, güçlü altyapısı ve yüksek teknolojiye sahip olan bileşenleri sayesinde bulut yedekleme ile olağanüstü durum kurtarma işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize olanak tanır.

Acronis bulut yedeklemenin merkezi yönetim hizmeti sayesinde bulut depolama ve veri kurtarma işlemlerini geniş bir ölçekte izleyebileceksiniz. Tutarlı ve birleşik biçimde iyileştirebileceğiniz şirket içi iş akışı, şirketinizin genel verimliliğini olumlu yönde etkileyecektir. Uygulama tutarlılığına sahip olabileceğiniz hizmetlerimiz, veri tabanları yedeklemesi oluştururken iş yükü desteği sağlar. Dayanıklı depolama seçenekleri sayesinde bölgesel ve coğrafi olarak Acronis bulut yedeklemeleri kategorize edebilirsiniz. Bulut yolculuğunuzu hızlandırmak için tercih edebileceğiniz Acronis bulut yedekleme ve felaket kurtarma hizmetleriniz kapsamında dijital dönüşüm girişimlerinizin kusursuz bir şekilde sürdürülmesini sağlıyoruz.

Bulut yedekleme çözümü Acronis