Kurumsal bulut çözümleri

BULUT BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ

FARKLI SEKTÖRLERDEN FARKLI ÖLÇEKTEKİ MARKALARA GÖRE OLUŞTURDUĞUMUZ BULUT ÇÖZÜMLERİ

Bulut Bilişim Çözümleri

Bulut Çözümleri ile İşte Süreklilik

İş akışınızda süreklilik sağlamak adına tercih edebileceğiniz bulut çözümleri, donanımlardan bağımsız olarak işletmelere sunulur. Bu özelliği sayesinde donanım ile ilgili olan maliyetlerin tamamıyla ortadan kalkması sağlanır. İşletim maliyetlerinin minimize edilmesine olanak sağlayan bulut bilişim hizmetleri, iş süreçlerine getirdiği dinamizm ve esneklik sayesinde çalışma verimliliğinizi arttırır. Yüksek güvenlik ve yük kapasitesine sahip olan bulut depolama hizmetlerimize bulunduğunuz her yerden erişebilirsiniz. Zaman ve mekân kısıtlamalarını tamamıyla ortadan kaldıran bulut yedekleme hizmetlerimiz ve çok daha fazlasıyla iş süreçlerinin hızlanmasını sağlarsınız. Geleneksel yöntemlerle tercih ettiğiniz gider ve depolama sorunlarının hiçbiri ile ilgilenmek zorunda değilsiniz. Kuruluşunuz için özel olarak sunduğumuz bulut yedekleme ve diğer bulut hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız.

Bulut Depolama, Bulut Yedekleme ve Çok Daha Fazlası

Bulut çözümlerinde bütüncül bir yaklaşım sunan Flexapp360, sektörünüze ve kullanım senaryonuza özel çözümler üretir. Bulut bilişim konusunda uzman olan firmamız, iş süreçlerini sanallaştırarak göklere çıkarır. Firmaların maliyetlerini düşürerek teknoloji odaklı olarak çalışmasına olanak sağlayan bulut bilişim hizmetlerimiz, aynı zamanda iş sürekliliğinin sağlanmasında etkilidir. Sektörel rekabette birkaç adım ileride olmanızı sağlayan bulut depolama ve bulut yedekleme çözümlerimiz ile beklentilerinizi tam olarak karşılıyoruz. Klasik donanım yapılarına mahkum olmadan, sanal donanımın özgürlüğüne sahip olmak için tercih edebileceğiniz bulut çözümleri, işletmenize değer katar.

Kaliteli bulut bilişim hizmetleri
En iyi bulut bilişim hizmetleri

Bulut Çözümlerine Her Yerden Ulaşın

Bulunduğunuz her alanı ofis ortamına dönüştürmenize olanak sağlayan bulut çözümleri, internet vasıtası ile iş uygulamalarınızı bulunduğunuz her yerden ve her saatte yapılandırmanıza olanak tanır. İş yerinizden kilometrelerce uzakta olsanız bile iş arkadaşlarınız ile ortak bir platformda eş zamanlı olarak çalışabilir, aradığınız verilere anında ulaşabilirsiniz. BT yöneticilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan bulut bilişim sistemlerimiz arasında bulunan genel bulut hizmetleri, özel bulut hizmetleri ve hibrit bulut hizmetleri arasından tercihte bulunarak ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Siz de bulut depolama, yedekleme ve diğer bulut hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak; teknik destek, entegrasyon, danışmanlık ve her türlü satış hizmetinden yararlanmak için bize ulaşın.