CDN HİZMETİ İLE SUNUCU YANIT SÜRENİZİ HIZLANDIRIN

KULLANICILARIN DİJİTAL DENEYİMLERİ, GELİŞMİŞ SUNUCU PERFORMANSIYLA KOMUTLARA ÇOK KISA SÜRELERDE YANIT VEREN CDN ALTYAPISI SAYESİNDE HER ZAMANKİNDEN VERİMLİ.

Google’da Organik Yükseliş Çağı

CDN sistemiyle çalışan dijital platformlar yalnızca kullanıcı deneyimlerini yukarıya çıkarmakla kalmaz. FlexApp360 CDN sistemi, CEO performansını doğrudan etkiler. Google, bu uygulama sayesinde artan yüksek performansı anında ödüllendirir. Websiteniz, arama sonuçlarında daha üst sıralara yerleşir. İçerik Dağıtım Ağı sistemimizin sağladığı kolaylıkla dönemsel olarak artan web trafiğinizde hiçbir erişim sınırı yaşanmaz.

Hızlı CDN hizmeti
Güvenli ve hızlı CDN çözümü

Daha Az Kaynak Daha Yüksek Performans

Dinamik İçerik Hızlandırma, Statik Varlık Hızlandırma ve Medya Hızlandırma teknikleriyle kusursuz bir web yolculuğuna hazır olun. Haber, statik görsel ya da video gibi içerik formatlarının görüntülenmesinde erişim hızını optimum seviyeye çıkaran FlexApp360 İçerik Dağıtım Ağı, trafik maliyetini düşürmek için akıllı bir çözüm sistemidir. Kullanıcılarınızın web deneyimlerini yakından tanıyarak en sık ziyaret edilen platformları hafızasında tutar. İçerikleri ön belleğe alma sorunu yaşamadan, arayüzün arka planında hızlı bir organizasyon yapar. Böylece- olası içerik taleplerine gerçek zamanlı olarak yanıt verir.

CDN ile Web Sitenizi Hızlandırın

Farklı lokasyonlardaki sunucularda bulunan web tabanlı içeriklerin birden fazla lokasyonda yayınlanmasına olanak sağlayan CDN hizmetleri, Content Delivery Network olarak adlandırılır. Lokasyon bazlı içerik dağıtım olarak da işlev gören CDN sunucu ağı hizmetlerinde müşterilerimizin web sitelerinin hızlandırılmasını sağlarız.

Ziyaretçilerin mümkün olan en yakın lokasyondan yayın yapmalarına olanak tanıyan Flexapp360, web sitesinde yer alan verilerinizin idealize edilmesini sağlar. Web sitenizi hızlandırmak için tercih edebileceğiniz CDN hizmetleri sayesinde internet kullanıcılarının deneyimlerini iyileştirebilirsiniz. Hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğimiz CDN kurulumu sayesinde profesyonel çözümler sunuyoruz. Bu süreçte şirketinizin lokasyonu her nerede olursa olsun zaman ve mekandan bağımsız olarak hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Güvenilir CDN çözümü
En iyi CDN hizmeti

CDN Hizmeti Alarak Müşteri Kaybını Durdurun

Müşteri kaybetme riskinden uzaklaşmanız adına tercih edebileceğiniz CDN hizmetleri, web sitesi açılış sayfasının hızını artırmanıza olanak sağlar. Bu da web siteniz için ayırdığınız bütçeden maksimum verim elde etmenize olanak tanır. Flexapp360 sayesinde ihtiyacınız olan CDN paketleri arasından tercihte bulunabilirsiniz. Bu sayede sadece ihtiyacınız olan kadar hizmetin karşılığını ödersiniz.

SSL sertifikası ile uyumlu olan CDN sunucu ağı hizmetleri sayesinde web sitenizin verilerini daimi olarak koruma altına almanız da mümkündür. Her ölçekten şirket için sunduğumuz hizmetler kapsamında web sitenizin istediğiniz hıza ulaşmasına yardımcı oluyoruz. Müşteriler nezdinde oldukça önemli olan web sitesi hızı, tüketicilerin satın alma veya hizmetlerinizi tercih etme eğilimlerini belirleyecektir. Flexapp360 ayrıcalığı ile sunduğumuz CDN sunucu ağı hizmetleri kapsamında farklı merkezlerindeki doneleri hızlı bir şekilde tüketicilere ulaştırıyoruz.

CDN Hizmeti ile Sunucularınızı Yormayın

Rapor görüntüleme ve yönetim paneli kullanma imkanı sayesinde müşterilerimizin panele girerek işlemleri görmesine ve müdahale etmesine olanak tanıyan Flexapp360 sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayacaksınız. Ses, video ve PDF gibi farklı sabit içeriklerin sunucuda yayınlanmasını sağlayan CDN sistemi web sitenizin hızlandırılmasını sağlar.

Verilerin, internet kullanıcısının bulunduğu lokasyona en yakın sunucundan çekilmesine olanak sağlayan bu hizmetler, aynı zamanda sunucuların daha az yorulmasına imkan tanır. Uygun fiyatlı olarak sunduğumuz CDN sunucu ağı hizmetleri ile içerik dağıtım alanı ile veri tabanı bağlantısı olmayan içeriklerinizi optimize edebilirsiniz.

Uygun fiyatlı CDN hizmeti