E-POSTA GÜVENLİĞİ İLE RİSKLERİ ORTADAN KALDIRIN

GÜNÜMÜZÜN DİJİTAL DÜNYASINDA E-POSTA TEHDİTLERİ ÇOK HIZLI HAREKET EDİYOR. BU DA BÜYÜMEKTE OLAN İŞLETMELER İÇİN RİSK OLUŞTURUYOR. FLEXAPP360 E-POSTA GÜVENLİĞİ HİZMETLERİYLE İLETİŞİMİNİZİ TEHDİT EDEN RİSKLERİ ORTADAN KALDIRIN.

e-Postalarda Sophos Altyapısı

Bilgi teknolojileri güvenliğini sağlayan Sophos yazılımı sayesinde kötü amaçlı yazılımları ve istenmeyen uygulamaları hızlıca tespit edip engelliyoruz.

sophos

Rakipsiz e-posta güvenliği
E-posta güvenliğinde en iyi hizmet

Müşterilerimizin Yanında Tehditlerin Karşısındayız

Sophos gelişmiş fidye yazılımı önleme teknolojisi, daha önce karşılaşılmamış fidye yazılımı ve ön yükleme kaydı saldırılarını durdurmak için davranışsal analiz yöntemiyle çalışıyor.

Görünmez Saldırılara Karşı Görünür Etki

Sophos’un URL koruması, e-posta bağlantılarının website itibarını teslimattan önce ve ilk giriş yaptığınızda tekrar kontrol ediyor, gizli ve gecikmeli saldırıları engelliyor.

Güvenilir e-posta altyapısı
Uygun fiyatlı e-posta güvenliği çözümü

e-Posta Güvenliğine Dair Bilmeniz Gerekenler

FlexApp360 ile size ulaşan e-postalardan çekinmeyin. Güvenilir kişilerin e-posta adreslerini kullanan kimlik avı sahtekârlarını engelledik ve çalışanları saldırılara karşı korumayı kolaylaştırdık.

Kimlik doğrulama tekniklerimiz; e-posta başlığı anormalliği analizi, görünen ad ve benzer etki alanı analizinin bir kombinasyonunu kullanır. Eşleşme olup olmadığını kontrol etmek için gelen e-postaların görünen adını, yaygın olarak kötüye kullanılan bulut hizmeti marka adlarının görünen adıyla ve kuruluş içindeki VIP’lerle karşılaştırabilirsiniz.

Şüpheli mesajlar engellenebilir, karantinaya alınabilir, konu satırı uyarısıyla etiketlenebilir veya kullanıcı düzeyinde engelleme listesi oluşturabilir.

Spam ve Kötü Amaçlı Yazılımlara Karşı Koruma

  • IP itibar filtrelemesi, istenmeyen postaları %95 oranında engeller.
  • Geriye kalan tehditlerde antispam ve antivirüs motorları devreye girer.
  • e-Posta filtreleme yöntemi, birden çok dilde gelişmiş algılama yöntemlerini kullanır.
Spam'a karşı korumalı e-posta hizmeti
En iyi e-posta güvenlik çözümü

Siber Tehditlere Hızlı Yanıt Verin

FlexApp360, Sophos ile e-posta kaynaklı tehditlere karşı birden fazla savunma hattı oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanıyarak tehditlere daha hızlı yanıt vermenizi sağlar. Güvenli e-posta, siber güvenlik bilinci eğitimi ve yeni nesil uç nokta koruması da dâhil olmak üzere bu önlemlerin hepsi, mobil cihazlar için optimize edilmiş tek bir portaldan yönetilir.

Olasılıkları Lehinize Çevirin

Domain adresiniz, spam yaymak için kullanılabilir! Bu da e-posta gönderen ve güvenilir bir işletme olarak marka itibarınızı etkiler. Güvenliği ihlal edilmiş e-posta etkinliğinin yaygın belirtileri vardır. Ancak ilgili ekipler, bu belirtileri fark etmekte zorlanabilir. Böylece tespit edilemeyen yeni tehditlerle karşılaşırsınız.

Sophos Synchronized Security, Sophos e-posta güvenliğini Sophos Endpoint korumasına bağlayarak, spam ve kötü amaçlı yazılım gönderen virüslü bilgisayarların otomatik olarak algılanmasını ve temizlenmesini sağlar.

Tehditlere karşı korumalı e-posta hizmeti
Kolay kullanımlı e-posta güvenliği

Veri Kaybının Önüne Geçin

FlexApp360, Sophos altyapısı sayesinde e-posta kaynaklı veri kayıplarını önler ve içerik kontrolü aracılığıyla veri ihlallerini engeller.

Sophos:
  • İçerik kontrol listelerini kullanarak özel CCL’ler oluşturur ve belirli CCL’ler için hazır şablonlarını özelleştirir.
  • Sorunsuz şifreleme entegrasyonu ile gruplar ve bireysel kullanıcılar için çok kurallı politikalar dâhil olmak üzere veri ihlali önleme politikalarının ayrıntılı kontrolünü sağlar.
  • Veri kaybını önlemeyi yöneten tek konsolla zamandan tasarruf eder.

Şifreleme Tekniğiyle Rahat Edin

Hassas verileri koruyun ve uyumluluğu kolaylaştırın. FlexApp360, mesaj alanını ve ekteki dosyaları hassas veriler için otomatik olarak tarayarak, yalnızca birkaç işlemle mesajları engellemek veya şifrelemek için kolayca politikalar oluşturmanıza imkân tanır.

  • Zorunlu TLS şifrelemesi, iletiler aktarılırken gizlice dinlemeyi önler.
  • Şifreleme, yalnızca tüm e-postayı veya ekleri korur.
  • Office 365 eklenti düğmesini kullanarak veya mesaj bölümüne kuruluşların özel konu satırı etiketini ekleyerek mesajlarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz.
  • Mesajlaşma portalı ile ekteki dosyaları güvenli bir şekilde gönderip açabilirsiniz.
Yüksek güvenlikli e-posta güvenlik çözümü
key

Güvenilir e-Posta Esnek Kullanım

FlexApp360’ın sunduğu e-posta güvenliği hizmetleri, bütün önemli e-posta sağlayıcılarıyla entegre olarak çalışır ve tam performans verir. Bununla birlikte kullanıcı politikalarını hızlı ve istediğiniz doğrultuda kişiselleştirebilirsiniz. FlexApp360’ın e-posta güvenliği hizmetleri, Microsoft Office programlarıyla da uyumludur.