FELAKET KURTARMA HİZMETİ İLE KRİZ ANLARINI ORTADAN KALDIRIN

FELAKET KURTARMA HİZMETİMİZ, BİR KRİZ DURUMUNDA SİSTEMİNİZİN TEKRARDAN ÇALIŞIR HÂLE GETİRİLMESİ İÇİN FİZİKSEL VE SANAL SUNUCULARIN, DEPOLAMA CİHAZLARININ VE NETWORK ALTYAPISININ ANALİZ EDİLMESİ İŞLEMİDİR. İŞİNİZDE AKSAMA OLMAMASI İÇİN FELAKET KURTARMA HİZMETİMİZLE YANINIZDAYIZ.

Risk Yönetiminde Güvenli Limanınız

FlexApp360 kriz yönetim ilkelerimizle markanızın olası kriz ve felaket durumları için risk faktörlerini, kurtarma süreçlerini ve kriz planlarını size özel şekilde belirleyerek, en doğru felaket kurtarma hizmetini en uygun bütçeyle sunuyoruz.

Felaket kurtarma hizmeti
Cloud Support Pack Silver
Felaket Kurtarma Hizmeti
Cloud Support Pack Gold
Felaket Kurtarma Hizmeti
Cloud Support Pack Platinium
Felaket Kurtarma Hizmeti
Veri ve felaket kurtarma çözümü

Önlemler Pişmanlıklardan Büyüktür

FlexApp360’ın felaket kurtarma hizmetinden faydalanarak iş süreçlerinizin kesintisiz bir şekilde devam etmesini sağlayabilir, yazılımsal sistemlerinizin akmasını ve veri kaybını engelleyebilirsiniz.

Felaket Kurtarma Hizmetleri ile İşleriniz Aksamasın

Şirketinizin dijital verilerinin bulut yedeklemesine olanak sağlayan Flexapp360 ile keyifli ve verimli bir depolama süreci geçirirsiniz. Bulut üzerinde gerçekleştirdiğimiz felaket kurtarma yönetimi sayesinde iş sürekliliğini sağlayacak ve işinizi verimli hale getireceksiniz.

Tekilleştirme ve sanallaştırma gibi birçok faaliyeti bünyesinde bulunduran felaket kurtarma hizmetlerimiz, şirketlerin bünyesinde bulunan verilerin sürekli olarak korunmasını sağlar. Şirketinizin itibarını ve güvenliği korumak için tercih edebileceğiniz bu hizmetler, iş sürekliliğinin sağlanmasında oldukça önemlidir.

Güvenilir felaket kurtarma
En iyi felaket kurtarma hizmeti

Felaket Kurtarma ile Verilerinize Anında Ulaşın

İstediğiniz verilere 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilmenize olanak sağlayan felaket kurtarma hizmetlerimiz rekabet avantajı sağlayarak maliyetlerin düşürülmesini sağlar. Felaket durumunda işletmenizin süreçten herhangi bir zarar görmeden çıkmasına yardımcı olan felaket kurtarma hizmetleriniz sayesinde bulut yedekleme ile veri kaybını tamamen ortadan kaldıracaksınız.

Teknolojik altyapınızı kurtarma ve verilerinizin güvenliğini sağlama amacıyla tercih edebileceğiniz felaket kurtarma hizmetleri doğal afetler veya kişisel hatalardan dolayı meydana gelen problemlerin çözüme kavuşturulmasına olanak sağlar. Güvenilir ve etkin bir biçimde bilgi işlem sistemlerinizi korumaya olanak tanıyan ve verilerinizi korumayı garanti eden Flexapp360 sayesinde kayıplarınızı en düşük seviyede tutacaksınız. Şirketinizin deneyimlerini ve bilgi birikimlerini korumaya yardımcı olan bulut yedekleme ve bulut depolama hizmetlerimiz sayesinde, kuruluşunuzun fonksiyonlarında aksama olmadan hizmetlerine devam etmesine olanak tanır.

Felaket Kurtarma Hizmetleri için Uçtan Uca Çözümler

Şirketinizin kuruluşu coğrafi olarak farklı bir merkezde konumdansa dahi uçtan uca çözümlerimiz ile felaket kurtarma hizmetlerini veriyoruz. Esnek sunucu kaynak yönetimi hizmetlerimiz sayesinde yüksek seviyede güvenlik elde edebileceğiniz bu hizmetlerle genişletilebilir esnek bir yapıya sahip olacaksınız.

Felaket kurtarma hizmetlerinde sizin için özel olarak sunduğumuz imkanlar ile sizlere sanallaştırma teknolojilerinin en iyi ve en yüksek verimliliğini sunuyoruz. Farklı stratejiler doğrultusunda yönetim hizmetlerini gerçekleştirmiş, felaket sırasında meydana gelebilecek kayıtları belirleyen firmamız bu sayede problem henüz meydana gelmeden önce de yardımcı olur. Felaket kurtarma sistemlerine en hızlı şekilde müdahale eden uzman ekibimiz, müdahale süreçlerinin uygulanması konusunda profesyonel çözümler sunar. Kesinti oluşmaması adına yaşanabilecek problemlerin önlenmesi için çeşitli uygulamalar gerçekleştiren Flexapp360 sayesinde bulut yedekleme ve bulut depolama hizmetleri kalitesiyle verilerinizin yedeğini birebir alabilirsiniz.

Uygun fiyatlı felaket kurtarma hizmeti