Kurumsal web hosting hizmeti

KURUMSAL WEB HOSTİNG İLE HEDEFİNİZE UYGUN HOSTİNG SEÇENEKLERİ

FARKLI SEKTÖRLERDEN FARKLI ÖLÇEKTEKİ MARKALARA GÖRE OLUŞTURDUĞUMUZ HOSTING PAKETLERİ, WEBSİTE VE UYGULAMALARIN HIZLI VE GÜVENİLİR BİR YAPIYA KAVUŞMASINI SAĞLAR. KUSURSUZ BİR DENEYİM İÇİN SİZE EN UYGUN HOSTING PAKETİNİ SEÇİN.

Web Hosting ile Yükselişe Geçin

Bir tanıtım sayfası oluşturmak ya da internet üzerinden ürün satışı mı yapmak istiyorsunuz? Markanızın dijital ihtiyaçlarını karşılamak için profesyonel kadromuz yanınızda. Paketlerimize göz atın, hedefinize en uygun web hosting hizmetimizle kazanmaya başlayın.

Hızlı ve güvenli kurumsal web hosting
Kaliteli kurumsal web hosting

Kurumsal Web Hosting Hizmetleri ile Siz Sadece İşinize Odaklanın

Son teknoloji ürünü olan sunucular aracılığı ile arz ettiğimiz kurumsal web hosting paketleri işinizi kolaylaştırıyor. Yüksek derecede güvenilirliğe ve yüksek performansa sahip olan kurumsal hosting paketlerimiz ihtiyaçlarınıza özel olarak şekillenir.

Web sitenizdeki verilerin günlük olarak yedeklenmesini olanak sağlayan kurumsal web hosting hizmetlerimiz dahilinde yüksek güvenlikli hosting hizmeti veriyoruz. Kullanıcı başına düşen sistem kaynak kullanımı konusunda oldukça avantajlı olan kurumsal web hosting hizmetlerimiz, isteğinize bağlı olarak Windows veya Linux gibi farklı işletim sistemleri üzerinden servis edilebilir.

Kurumsal Web Hostingde Türkçe Kontrol Paneli

Türkçe kontrol paneli imkanı sayesinde sizin de istediğiniz zaman kontrol edebileceğiniz kurumsal web hosting hizmetlerimiz sayesinde web sayfanızı sorunsuz bir şekilde yayına alabilirsiniz. Kullanıcı başına optimize edilmiş bellek ve işlemci sayesinde Flexapp360’ta işletmenizin ihtiyacı olan kurumsal çözümleri en üst seviyede sizlere sunuyoruz. Özel veri merkezlerinde barındırdığımız hostingleriniz, Vodafone internet erişimi sahnesinde eşzamanlı olarak gerçekleşir.

En iyi kurumsal web hosting hizmeti
Güvenilir kurumsal web hosting çözümü

Kurumsal Web Hosting Hizmetlerinde Öncelikli Destek

Öncelikli destek imkanı ile süreç içerisinde yaşayabileceğiniz olası problemlere anında müdahale eden uzman ekibimiz, optimize edilmiş CPU ve RAM yapılandırmaları ile web sitenizin performansını artıracak sonuçları almanıza yardımcı olur. Sunduğumuz kurumsal web hosting yönetim desteği sayesinde sizin sadece işimize odaklanmanızı sağlıyoruz.

360 gün çözüm odaklı profesyonel destek hizmeti sunan Flexapp360, işletmeler için büyük maddi değeri sahip olan web sitesi verileri için sorunsuz çözümler sunar. İşletmenizin ihtiyaçlarına en uygun paketlerin sunulduğu Flexapp360 ile yönetim paneli veya destek paneli gibi alanlar için ekstra ücret ödemek zorunda kalmazsınız. %100 SSD’lerden meydana gelen hosting sunucu altyapısına sahip olan yüksek teknolojili barındırma alanlarımızda çözüm odaklı ve alanında uzman olan güçlü bir ekiple kurumsal web hosting desteklerimizi sunuyoruz.

#

FlexApp360
Web Hosting Avantajları

Sunduğumuz ayrıcalıklar, müşterilerimize değer katar.

#

FlexApp360
Cloud Altyapısı

Web platformunuzdan yüksek bir performans almak artık hayal değil.

#

Hızlı
Kurulum

Siparişinizin hemen ardından kurulum işlemi başlar.

#

Gerçek Zamanlı
Analitik Veriler

Canlı olarak takip edebildiğiniz CPU, RAM, HDD ve ağ kullanım verilerine göre aksiyon alabilirsiniz.

#

FlexApp360 ile
Güvendesiniz

Hizmetlerimizden kaynaklı bir erişim ya da performans problemi hâlinde sorunun tespit edilmesini ve çözüm üretilmesini taahhüt ediyoruz.