Office 365 veri yedekleme hizmeti

OFFICE 365 YEDEKLEME HİZMETİ İLE SINIRSIZ KONTROL AVANTAJI

FLEXAPP360 OFFICE 365 YEDEKLEME, OFFICE PROGRAMLARINDA KAYITLI OLAN VERİLERİNİZE ERİŞİMİNİZİ SAĞLAR VE BU VERİLER ÜZERİNDEKİ KONTROLÜNÜZÜ KAYBETME RİSKİNİ ORTADAN KALDIRIR. OFFICE 365 VERİLERİ, FLEXAPP360 YEDEKLEME HİZMETİYLE KORUMA ALTINDA.

Office 365 Verilerini Yedekleme

Office 365 Exchange Online, SharePoint Online ve OneDrive iş verilerine bulut tabanlı Office 365 üzerinden erişin, verilerinizi Microsoft’un yerel biçiminde yedekleyin.

office 365

Kaliteli veri yedekleme çözümü Office 365
Veri yedeklemede güvenilir çözüm: Office 365

Exchange ve SharePoint Verilerini Güvenceye Alma

Veri merkezindeki etkiyi azaltmak için Exchange ve SharePoint verilerini şirket içinde yedekleyin. Yedekleme sıklığınızı kendiniz belirleyin.

Microsoft Teams Verilerini Koruma

Office 365 Yedekleme hizmetimiz, Microsoft Teams için amaca yönelik yedekleme sunabilmek üzere Microsoft Teams API’lerinden yararlanır. Bu sayede verileriniz üzerinde tam koruma ve kontrol sağlayabilirsiniz.

Veri yedeklemede en doğru seçim Office 365 yedekleme
Rakipsiz veri yedekleme çözümü: Office 365

FlexApp360 ile Veri Kaybı İhtimalini Minimuma Düşürün

İş faaliyetlerini kesintiye uğratmadan, size en uygun zamanda yedekleme işlemleri yaparak veri koruması sağlayın. İhtiyaç duyduğunuz dosya sürümlerini saklayın ve gerektiğinde bunları geri yükleyin.

Aynı ögelerin yalnızca bir kez kopyalanmasını sağlayan tekli örnekleme ve blok düzeyinde tekilleştirme ile alan ve bant genişliğinde tasarrufu sağlayın.

Office 365 Yedekleme ile İşiniz Rahat Olsun

Microsoft Office programlarında kayıtlı olan verilerin kontrol altına almamıza olanak sağlayan Flexapp360 ile işiniz rahat olsun. OneDrive, SharePoint Online ve Exchange Online ve çok daha fazla Office programı için Office 365 yedekleme ve koruma hizmetleri sunan firmamız, Office 365 yedekleme ile veri güvenliğinin en üst seviyeden korunmasını sağlar.

Olası veri kayıplarının önüne geçebilmeniz adına kurumsal çözümler sunan Flexapp360, Office 365 yedekleme ile belirli periyotlarda düzenlediği yedekleme işlemleri ile de sürecin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Her ölçekten işletmeniz için tercih edebileceğiniz Office 365 yedekleme hizmetlerimiz kapsamında uçtan uca şifreleme ile verileriniz hareketliyken bile yedekleyebilirsiniz.

Güvenilir Office 365 veri yedekleme
Hızlı ve esnek Office 365 veri yedekleme hizmeti

Office 365 Yedekleme için Uçtan Uca Çözümler

Office programları üzerinde hakimiyet kurmanıza olanak sağlayan Flexapp360, Office 365 yedekleme hizmeti sayesinde Office 365 bünyesinde barındırdığınız verilerinizin koruma altına alınmasına yardımcı olur. Bulut tabanlı olarak gerçekleştirdiğimiz Office 365 yedekleme işlemleri sayesinde depolama alanı ve fiziki olarak depolama ile ilgili oluşabilecek problemlerin de önüne geçmiş olursunuz.

Microsoft’ta bulunan verilerinizi güvence altına almanıza olanak sağlayan Office 365 yedekleme hizmetimiz ile SharePoint ve Exchange verilerinizi korursunuz. Yedekleme sıklığını kendinizin belirleyebileceği bu süreçte kazanan siz olun. İşletmenizin rekabet ve inovasyon ihtiyaçlarını karşılamak için tercih edebileceğiniz Office 365 yedekleme hizmetlerimiz ile bulut türündeki tüm uygulamaların ve verilerin yedeklenmesini sağlarsınız.

Office 365 Yedekleme Hizmetleriyle Hemen Tanışın

Modern yedekleme mimarisi ile beklentilerinizi tam olarak karşılayan Flexapp360, iş yeri dışında barındırılan yedekler için SSL bağlantısı üzerinden işlemlerinizi güvenle gerçekleştirmenize olanak sağlar. Verilerinizin üzerinde tam kontrol ve koruma sağlamak için tercih edebileceğiniz Office 365 yedekleme hizmetlerimiz Microsoft API’lerinden faydalanarak amacınıza en uygun çözümleri sunar.

Veri kaybı ihtimalini asgariye indirgemenize olanak sağlayan Office 365 yedekleme hizmeti ile Office programlarında meydana gelen hataların sonucunu da geriye döndürebilirsiniz. Normal yedeklemelerin planlama hizmetinin de sunulduğu Flexapp360 sayesinde dijital verilerinizi güvence altına alın. Zamanınızı işinizi geliştirmek için kullanabileceğiniz hizmetlerimiz için rekabetçi fiyatlarla ödemelerinizi yaparak bütçenizi de yormayın.

Uygun fiyatlı Office365 veri yedekleme çözümü