Sunucu barındırma hizmeti

SUNUCU BARINDIRMA HİZMETİ İLE SAĞLAM BİR ALTYAPI OLUŞTURUN

FLEXAPP360 SUNUCU BARINDIRMA HİZMETİMİZLE ŞİRKETLERİN BİLİŞİM ALTYAPILARININ, KESİNTİSİZ VE GÜVENLİ BİR BİÇİMDE ÇALIŞMASINI SAĞLIYORUZ. GÜVENLİKTEN ÖDÜN VERMEDEN YÜKSEK PERFORMANSA ODAKLANIYORUZ.

Nasıl Çalışır?

  • FlexApp360 olarak markaların bilişim faaliyetlerini analiz ediyor, ihtiyaç duydukları sunucu barındırma hizmetini en ideal bütçeyle öneriyoruz.
  • Tüm gerekli yetkinliklere ve sertifikalara sahip FlexApp360 sunucu barındırma hizmetimiz, İstanbul ve İzmir’deki veri merkezlerinden ilerliyor.
  • Koruma altına aldığımız sunucu performanslarını adım adım takip ediyor ve denetliyoruz.
  • Güncel ve son teknolojilerle donatılmış altyapımız sayesinde FlexApp360 müşterilerinin fiziksel sunucularını etkin bir şekilde koruyoruz.
Güvenlikli ve hızlı sunucu barındırma çözümü

FlexApp360 Sunucu Barındırma Hizmetinin Artıları

  • Switchler arası tam yedekli erişim.
  • Kontrol panelinden sunucu barındırma aksiyonlarının izlenebilmesi
  • Sunucular için 2 port aracılığıyla yedekli IPMI-KVM-DRAC olanağı.
  • Sunuculara çok hızlı erişim.
  • Fiber erişim ile kesintisiz ağ bağlantısı.
Kaliteli sunucu barındırma hizmeti

Sunucu Barındırma Hizmetlerimiz ile Verileriniz Güvende

Şeffaf hizmet ilkesi sayesinde sektörün en güvenilir sunucu barındırma firmaları arasında bulunan Flexapp360’ın gücüyle işletmemize değer katın. Ücretsiz olarak sunduğumuz fiziksel destek imkanının yanı sıra işinizi sunucularımıza taşıyabilmeniz için gerekli olan api desteğini de sizler için sunuyoruz.

Her ölçekten firmaya aynı hassasiyet ile yaklaşan alanında uzman ekibimiz, network ve otomasyon sistemlerinde avantajlı fiyat teklifleri ile sunucu barındırma sürecinde de yanınızdadır. Rakipsiz internet erişimi seçeneklerinden faydalanmak ve rekabetçi sunucu barındırma tarifelerimiz hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin. Kiralamış olduğunuz sunucu barındırma alanlarında bulunan hassas sayaçlar, enerji ölçümlerini en doğru biçimde yapar. Her bir kilovatsaat için yapılan faturalandırmalar sayesinde sadece kullandığınız alan kadar ödeme yaparsınız.

Sunucu Barındırma Hizmetlerimize 7/24 Ulaşın

Sunucu barındırma sürecinden trafik kotası ile hizmet almanıza olanak sağlayan Flexapp360’ın bu hizmetleri birçok avantajı da beraberinde getirir. 7 gün 24 saat boyunca teknik destek alabileceğiniz alanında uzman ekibimiz, sunucu tarifeleri arasında kesintisiz geçiş yapmanıza olanak tanıyor.

DNS resolver sunucularında hızlı ve güvenli sonuçlar almamıza olanak sağlayan Flexapp360, ihtiyaç duymanız anında public private izole ağ bağlantısı sağlar. Olası saldırılar için tüm güvenlik önlemlerinin alındığı sunucularımızda gelen saldırılar için otomatik algılama sistemi bulunur. IP bazlı log kayıtları sayesinde verilerinizin güvenli bir şekilde yapılanmasına olanak sağlayan ekibimiz, kendisine ait IP adresi bulunan firmalar için de sunucu barındırma hizmeti sunuyor.

En iyi sunucu barındırma hizmeti
Güvenilir sunucu barındırma çözümü

Sunucu Barındırma İşlemlerinde Güvenilir Çözüm Ortağınız

Veri merkezimizde barındırdığımız bileşenleriniz için fiziksel işlemler, teknik ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Network ekipmanı olan, ancak yönetim bilgisi olmayan markalar için de üretim desteği sunan firmamız, sunucularınızı kolay bir şekilde yönetmenize olanak sağlar.

Sağlam altyapısı sayesinde işletmenizin ihtiyacına en uygun çözümleri sunan Flexapp360, ilk yatırım maliyetlerinden de yüksek ölçüde tasarruf etmenize olanak sağlar. Sunuculardan kiralama vasıtasıyla yararlanabileceğiniz için şirketinizin kaynaklarını işinize geliştirmede kullanabilirsiniz.